Warning: session_start(): open(/tmp/sess_4bgussqan6p11k35652khu8bu1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Dbamy o bezpieczeństwo – spotkanie ze Strażą Miejską

Przedszkolaków odwiedzili pracownicy Straży Miejskiej. Przypomnieli zasady zachowania na placu zabaw oraz zasady w kontakcie z osobami nieznajomymi. Dzieci mogły oglądać obrazki wyświetlane podczas multimedialnej prezentacji oraz porównywać i oceniać prezentowane zachowania. Poznały także zasady bezpiecznych zabaw na śniegu.


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast