Warning: session_start(): open(/tmp/sess_17o3p35f60igfejarokc73gjf9, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Dzień Babci i Dziadka w grupie Tropicieli

22 stycznia grupa Tropiciele gościła swoich Dziadków i Babcie na uroczystości z okazji Ich święta. Najpierw dzieci zaprezentowały  “Jasełka”. Potem przyszedł czas na życzenia piosenkę o Babci i Dziadku oraz upominki dla naszych kochanych gości. Całość zakończył miły poczęstunek i wspólne rozmowy z wnukami. Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast