Dzień życzliwości.

W odpowiedzi na apel Wydziału Edukacji Miasta Krakowa nasze przedszkole przyłącza się do projektu “Krakowskiego Tygodnia Dobrego Słowa”, który obchodzony był w minionym tygodniu. W piątek dzieci przygotowały rysunki dla wylosowanego dziecka z grupy. Odbyło się także losowanie grupy, która została obdarowana słodkim upominkiem. Grupa “Odkrywców” wylosowała “Słoneczka”, a słodkości otrzymała od “Tropicieli”. “Tropiciele” obdarowani zostali przez “Słoneczka”. “Krasnoludki” i “Świetliki” obdarowały się nawzajem Jak co dzień wszyscy starali się być dla siebie mili i życzliwi, ale żeby ten dzień szczególnie uczcić i podkreślić rolę “dobrego słowa”,  w każdej grupie odbyła się pogadanka na ten temat oraz wesołe zabawy integracyjne.