Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Konkurs “działaj z ImPETem

Szanowni Rodzice,
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu konkursowym naszych prac wykonanych przez grupę Odkrywców i Świetlików. Obie grupy przystąpiły do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Działaj z imPETem”. Od 2 lutego od godziny 12:00 do 5 marca będzie można głosować na nasze prace konkursowe. Każdy głos jest ważny i co najważniejsze można głosować na wybraną przez siebie pracę tylko raz dziennie. Należy wejść na stronę dzialajzimpetem.pl  Następnie znaleźć dział przedszkole odszukać naszą pracę konkursową Odkrywców lub Świetlików i oddać głos! Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 głos w ciągu 24 godzin. Kryterium ograniczania głosowania do 1 głosu jest jeden IP oraz jeden adres e-mail. Liczymy na Państwa głosy Do wygrania są bardzo interesujące nagrody. Zachęcamy do wspólnej zabawy. Głosujemy i wygrywamy. nagrody dla dzieci i przedszkola.

Plakat Konkursowy Przedszkola A2 Online 01 FINAL

Prace konkursowe naszych przedszkolaków:

 

 

W jaki sposób głosować!

3…2…1 START!  – Działaj z imPETem! (dzialajzimpetem.pl)

 


>> Powrót...
Wielkość fontu
Kontrast