Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Mimo, że czas upływa nam przede wszystkim w domu, warto dziś pamiętać o ważnej kartce z naszego kalendarza. Jak obchodzić ten szczególny dzień. Jest na to wiele pomysłów. Można posprzątać swój kawałek Ziemi czyli własny pokój. Można zapytać Mamę lub Tatę czy potrzebna im pomoc. Można podlać kwiaty w domowym ogródku lub w doniczkach. Jeśli mamy swojego zwierzaka to poświęćmy mu dziś więcej czasu. Można obejrzeć film przyrodniczy. Można wykonać pracę z surowców wtórnych własnego pomysłu lub proponowaną przez nauczycieli w grupach i przysłać ja do naszej galerii.

Kto chciałby skorzystać z gotowych pomysłów proponujemy wejść na stronę:

https://panimonia.pl/…/dzien-ziemi-prezentacja-karty-pracy…/

Jeśli ktoś ma pomysł na świętowanie, zachęcamy do podzielenia się jego realizacją na stronie internetowej przedszkola w formie fotorelacji, zapisanego przez Rodziców lub Was samych opisu słownego lub rysunkowego albo pojedynczej pracy plastycznej. Wasze kreatywne pomysły pojawią się na naszej stronie – zwłaszcza, że w ostatnim czasie to Wy jesteście jej autorami. czekamy na wasze pomysły pod adresem: wirtualne@przedszkole121.edu.pl

ŻYCZYMY MIŁEGO DNIA ZIEMI !!!


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast