Warning: session_start(): open(/tmp/sess_sgtkqvtpefm43lephnp8sjmltv, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Nasza wolontariuszka Ambre Pucini

W grupie Odkrywców od niecałych 2 miesięcy pomaga wolontariuszka z Włoch. Mamy szczęście poznać Ambre Pucini.

Jest  magistrem projektowania i zarządzania, ukończyła Uniwersytet Boloński.

Pracowała w letnim Centrum Edukacyjnym,  gdzie prowadziła zabawy i zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Mieszka w malowniczej miejscowość Pelago, gdzie pomaga rodzicom w prowadzeniu ogrodu. Uprawiają przepyszne, soczyste pomidory oraz inne zdrowe i ekologiczne warzywa.

Ambra interesuje się ekologią i chętnie wykonuje przeróżne przedmioty używając surowców wtórnych m.in. wykonała postacie oraz cały teatrzyk  z ekoodpadów.

Bardzo się cieszymy, że do nas przyjechała. Mamy nadzieje, że nauczy nas wielu ciekawych rzeczy.