Warning: session_start(): open(/tmp/sess_ncqruf7a8n1vhhfghjvk0s883e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Odkrywcy – CPCD spotkanie z mamą Miłosza

Na zaproszenie i przyłączenie się do akcji CPCD po raz pierwszy odpowiedziała mama Miłosza K. , która wraz z synem przyniosła do grupy książki ze swojej domowej biblioteczki. Dzieci wybrały dwie, które bardzo chciały poznać. Pierwsza z serii Tupcio Chrupcio „Umiem się dzielić” autorstwa Elizy Piotrowskiej oraz drugą „Kicia kocia – Co z tymi śmieciami?” autorstwa Anity Głowińskiej. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem słuchały przygód bohaterów książeczek. Już nie możemy się doczekać następnego spotkania.


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast