Ogłoszenia

Tym którzy lubią muzykować, tworzyć muzykę i chcieliby sami wykonać instrument perkusyjny, przesyłamy link do rodzinnego konkursu muzycznego oraz drugi z propozycjami do wykorzystania. Można tez zrobić własny instrument tylko dla siebie.

Otwarcie przedszkola.
Dzień wpisu: 15.05.2020 r.

Od dnia 18 maja przedszkole zostanie otwarte dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem w domu. Pierwszeństwo w przyjęciu dziecka do przedszkola w okresie pandemii mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Uprzejmie proszę Rodziców, którzy deklarowali lub będą deklarowali chęć przyprowadzenia dziecka do przedszkola w okresie podwyższonego reżimu sanitarnego o zapoznanie się z wszystkimi Procedurami zamieszczonymi na stronie internetowej Przedszkola.

Wiele propozycji pojawia się w wirtualnym przedszkolu. Wykorzystujecie niektóre z nich. Przysyłacie wasze prace wykonane w ramach zajęć zdalnych przesyłanych przez Wasze Panie. wszystkie one pięknie dekorują naszą przedszkolna galerię. Dziś nowa propozycja od jednego z przedszkolaków.  Papierowe  pojazdy wykonał dla nas Dawid z grupy Słoneczka. Mama Dawida przysłała też link do strony z której można pobrać szablon  tramwaju do wykonania.

Wyniki rekrutacji.
Dzień wpisu: 11.05.2020 r.

8 maja 2020 zakończył się okres potwierdzania woli przyjęcia dziecka przez Rodziców dzieci zakwalifikowanych  do Samorządowego Przedszkola nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi. W związku z tym publikujemy aktualne listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola. Listy dostępne po rozwinięciu wiadomości.

Domowe ulepianki.
Dzień wpisu: 09.05.2020 r.

Kiedy jesteś w domu nic nie sprawia takiej frajdy jak lepienie z  …… No właśnie z czego. Dla czyściochów najlepsza będzie ciastolina lub modelina. Jeśli ktoś nie boi nieco bardziej się napracować i pobrudzić troszkę ręce. Może wykorzystać plastelinę. Dobrze sprawdza się też masa solna – zwłaszcza ze można jej zrobić dużo z tego co mamy w domu, potem wysuszyć i pomalować farbą plakatową. Wybór należy do was ….

Zawieszenie zajęć do 15 maja 2020
Dzień wpisu: 05.05.2020 r.

Szanowni Rodzice Uprzejmie informuję, że Wydział Edukacji UMK wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w Samorządowym Przedszkolu Nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi do 15 maja 2020 r. W okresie tym przedszkole będzie dostosowywane do wymogów BHP w okresie epidemii. Zostaną również uwzględnione szczegółowe wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Z poważaniem Dorota Szymczyk

Zabawki do samodzielnego wykonania.
Dzień wpisu: 30.04.2020 r.

Trochę czasu już minęło od propozycji na Dzień Ziemi  a przed nami Majówka, czas na zabawę i relaks, dlatego na koniec tygodnia proponujemy  wykonać samodzielnie zabawki zręcznościowe, które można wykonać samodzielnie w domu. Świetnie zastępują te zakupione w sklepie. A może ktoś ma własny pomysł na zabawkę. Oczywiście zachęcamy do zaprezentowania swoich zabawek na naszej stronie.

Rekrutacja – potwierdzenie.
Dzień wpisu: 24.04.2020 r.

Prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Samorządowego Przedszkola nr 121 z Oddziałami  Integracyjnymi w dniach od 27 kwietnia do 8 maja 2020r.Wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić  przesyłając e-mail do przedszkola na adres przedszkole121@neoserver.info w treści wpisując: Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) do Samorządowego Przedszkola nr 121. Brak potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w/w terminie będzie równoznaczne z rezygnacją miejsca  w przedszkolu. Na to miejsce zostanie przyjęte inne dziecko w rekrutacji uzupełniającej.

Szanowni Rodzice W związku ze zmianą z dnia 24.04.2020 do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 410 z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 493 ) uprzejmie […]

W związku z tym, iż droga mailowa jest teraz najczęstszą formą kontaktu zarówno miedzy przedszkolem a dziećmi i rodzicami, jak i w aktywności prywatnej i służbowej Rodziców, bardzo prosimy wszystkich Państwa o regularne sprawdzanie czy skrzynki mailowe nie są przepełnione, szczególnie wtedy, gdy danego dnia nie ma od nas żadnych wiadomości. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Nauczyciele i specjaliści przedszkola 121.