Ogłoszenia

Dziecko pierwszego dnia przynosi: (podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka) kapcie – obuwie na zmianę na gumkę lub rzepy, poszwa 160×200 cm (tylko grupa Krasnoludki i Sowy), w worku 2-3 dodatkowe zmiany bielizny, koszulki, spodenki (również podpisane), pampersy jeżeli jest potrzeba, uśmiech na buzi i dobry humor. Szanowni Państwo, Rodzice pierwszego dnia przynoszą ze sobą: pewność, że dziecko sobie poradzi, zaufanie do nauczycielek i personelu przedszkola, uśmiech na twarzy, która będzie bardzo […]

NOWE PROCEDURY ROK SZKOLNY 2020/21
Dzień wpisu: 31.08.2020 r.

Szanowni Rodzice 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z procedurami  (zakładka – dokumenty), które będą obowiązywały  podczas pandemii. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i personelu  bardzo proszę o przestrzeganie wszystkich obowiązujących procedur. Dorota Szymczyk

Przerwa wakacyjna – sierpień
Dzień wpisu: 06.08.2020 r.

Uprzejmie informujemy, że w miesiącu sierpniu Samorządowe Przedszkole nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie jest nieczynne. Dyżur Dyrektora: Poniedziałek:  8:00 – 12:00 Czwartek:  11:00 –  14:00 lub w terminie wcześniej uzgodnionym telefonicznie z Dyrektorem Przedszkola

Zmiana stawki żywieniowej.
Dzień wpisu: 01.07.2020 r.

Szanowni Rodzice

Uprzejmie informuję, że na podstawie art. 106 ust.3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe ustalono od 1 lipca 2020 r. za zgodą Wydziału Edukacji UMK stawkę żywieniową w wysokości  8,00 złotych.

Akcja “Wirtualne przedszkole” właśnie dobiegła końca. Wkrótce rozpoczną się wakacje. Część z was opuści nasze progi i zacznie nowa przygodę ze szkołą. Niektórzy odwiedza swoich najbliższych albo jakieś ciche spokojne miejsca wakacyjne. Jeszcze inni spędzą czas w progach naszego przedszkola. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i współtwórcom wirtualnego przedszkola i życzymy miłych wakacji. Aha i nie zapomnijcie odebrać niespodzianek za waszą aktywność. Czekaja na was u waszych pań. Z nimi ustalcie termin odbioru. Na zakończenie ostatnia fotorelacja: Madzi z grupy Świetliki – sposób na deszczowa nudę:

Wirtualne przedszkole – zakończenie.
Dzień wpisu: 10.06.2020 r.

W naszym wirtualnym przedszkolu mamy dwie ważne wiadomości. Pierwsza trochę smutna, że czas naszych prezentacji już się kończy. Przysyłamy nasze rysunki i fotorelacje do 16.06.2020 czyli do wtorku. W czwartek 18.06.2020 (to ta druga weselsza wiadomość) nastąpi podsumowanie waszej aktywności. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki a najaktywniejsi nagrody.

Dzień Dziecka.
Dzień wpisu: 01.06.2020 r.

Z okazji Dnia Dziecka Wszystkim Przedszkolakom składamy najserdeczniejsze życzenia. Mnóstwo uśmiechów. Fajnych prezentów. Cudownej zabawy. Nieustającej miłości Waszych Rodziców. Spełnienia dziecięcych marzeń. Dyrektor przedszkola wraz z całym personelem.

Zmiana opłaty – stawki żywieniowej
Dzień wpisu: 18.05.2020 r.

Uprzejmie informuję, że na podstawie art. 106 ust.3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe ustalono od kwietnia 2020 r. za zgodą Wydziału Edukacji UMK stawkę żywieniową w wysokości  7,60 złotych.

Otwarcie przedszkola.
Dzień wpisu: 15.05.2020 r.

Od dnia 18 maja przedszkole zostanie otwarte dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem w domu. Pierwszeństwo w przyjęciu dziecka do przedszkola w okresie pandemii mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Uprzejmie proszę Rodziców, którzy deklarowali lub będą deklarowali chęć przyprowadzenia dziecka do przedszkola w okresie podwyższonego reżimu sanitarnego o zapoznanie się z wszystkimi Procedurami zamieszczonymi na stronie internetowej Przedszkola.

Wiele propozycji pojawia się w wirtualnym przedszkolu. Wykorzystujecie niektóre z nich. Przysyłacie wasze prace wykonane w ramach zajęć zdalnych przesyłanych przez Wasze Panie. wszystkie one pięknie dekorują naszą przedszkolna galerię. Dziś nowa propozycja od jednego z przedszkolaków.  Papierowe  pojazdy wykonał dla nas Dawid z grupy Słoneczka. Mama Dawida przysłała też link do strony z której można pobrać szablon  tramwaju do wykonania.