Akcja czysty Aniołek
Dzień wpisu: 22.10.2018 r.

Zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w Akcji Czysty Aniołek, która ma na celu zbiórkę środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin. Wszystkie rzeczy zostaną przekazane do lokalnych Ośrodków Pomocy Społecznej. Zbieramy: mydła, szampony, ręczniki, pasty i szczoteczki do zębów.

Zebranie organizacyjne
Dzień wpisu: 31.08.2018 r.

Szanowni Państwo! Zapraszam w imieniu swoim oraz wychowawców na zebranie organizacyjne. Zebranie odbędzie się w środę 5 września 2018 o godz. 17.30. Po części ogólnej, wspólnej dla wszystkich zostaną Państwo zaproszeni na spotkania grupowe z nauczycielami pracującymi w grupie do której uczęszcza Państwa dziecko. Zebranie jest przeznaczone dla rodziców dlatego proszę o przybycie bez towarzyszących dzieci. Z poważaniem. Dorota Szymczyk

Dni adaptacyjne
Dzień wpisu: 11.08.2018 r.

W dniach 22 – 24 sierpnia 2018 r w naszym przedszkolu odbędzie się cykl dni adaptacyjnych dla nowo przyjętych przedszkolaków. Serdeczne zapraszamy szczególnie najmłodsze dzieci do poznania naszego przedszkola w godzinach 12.00 -13.00 w w/w terminie.

Rekrutacja uzupełniająca w Samorządowym Przedszkolu Nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi na rok szkolny 2018/2019 odbędzie się w dniach od 18 maja 2018 r. do 25 maja 2018 r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Krajobrazy Polski”.   Regulamin konkursu: 1.     Konkurs przeznaczony jest dla duetów: Rodzic i Dziecko. 2.     Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i wywołaniu zdjęcia przedstawiającego krajobraz Polski. 3.     Format zdjęcia: 15 x 21 4.     Fotografie prosimy podpisać na odwrocie: tytuł, imię i nazwisko Rodzica i Dziecka, grupa. 5.     Termin składania fotografii:  do 25.05.2018r. 6.     Prace […]

Uwolnij przedszkola od smogu
Dzień wpisu: 21.03.2018 r.

Przedszkole przystąpiło do „walki” o kolejny oczyszczacz dla przedszkola. Firma Electrolux w drodze głosowania rozda 25 szt. oczyszczaczy powietrza dla przedszkoli, na które będzie oddane najwięcej głosów.

Płatność za przedszkole
Dzień wpisu: 02.03.2018 r.

W związku z tym, że od 1 stycznia 2018 r. Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie, zmienił nazwę na Miejski Ośrodek Obsługi Oświaty w Krakowie  bardzo prosimy o wpłacanie należności za przedszkole  używając  nowej nazwy. Pozostałe dane pozostają  bez zmian.

CZYSTY ANIOŁEK – PODZIĘKOWANIE
Dzień wpisu: 02.03.2018 r.

Szanowni Rodzice !

Bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie akcji „Czysty Aniołek”. Wszystkie podarowane przez Państwa środki czystości przekazaliśmy do Ośrodka Pomocy Społecznej.

Szanowni Rodzice!
Zapraszamy do przekazania 1% podatku za rok 2017 na rzecz naszego przedszkola.

Z 1% podatku za rok 2016 przekazanego przez Rodziców przedszkole zyskało kwotę 1101.06 zł, którą przeznaczymy na zakup przyborów do ćwiczeń gimnastycznych. Chcemy by każda sala była wyposażona w zestaw woreczków gimnastycznych, szarf, obręczy, piłeczek, drążków gimnastycznych.

Mini Judo dla dzieci.
Dzień wpisu: 15.02.2018 r.

28 lutego o godz. 16.00 w przedszkolu odbędzie się pokaz zajęć „Mini Judo dla dzieci”. Jeżeli zbierze się odpowiednia liczba dzieci zajęcia takie mogłyby odbywać się na terenie przedszkola po godz. 17.30.