Potwierdzenie woli po zakończeniu rekrutacji.

Szanowni Rodzice:

prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych o potwierdzenie woli przyjęcia  do Samorządowego Przedszkola nr 121 z Oddziałami  Integracyjnymi w dniach od 26 kwietnia  do 7 maja 2021 r.

Wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić  przesyłając e-mail do przedszkola na adres przedszkole121@neoserver.info w treści wpisując: Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) do Samorządowego Przedszkola nr 121 na rok szkolny 2021/22.

Rodzic będzie mógł potwierdzić wolę przyjęcia również elektronicznie logując się na konto dziecka krakow.formico.pl. Funkcjonalność ta zostanie włączona dla rodziców w poniedziałek (26 kwietnia).

Nie wymagamy żadnego określonego sformułowania. Treść wiadomości ma wskazywać, że rodzic akceptuje wynik rekrutacji i wyraża wolę uczęszczania dziecka np. akceptuję, zgadzam się.

Brak potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola będzie równoznaczne z rezygnacją miejsca  w przedszkolu. Na to miejsce zostanie przyjęte inne dziecko w rekrutacji uzupełniającej.