Warning: session_start(): open(/tmp/sess_envol96gaqcm9hv5mnnvbl1ivm, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

“Przyszła zima biała, śniegu nasypała…”

Trochę to trwało ale wreszcie jest…  wyczekany i wytęskniony śnieg. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, robiąc “aniołki”, lepiąc bałwany, rzucając śnieżkami i zjeżdżając z górki. Po takim przedpołudniu ciepły obiad smakuje najlepiej.

Tropiciele

Odkrywcy

Sowy

Krasnale


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast