Warning: session_start(): open(/tmp/sess_n9nkjv00lr26ogpen5j2b35aek, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Robimy i pijemy zdrowe soki – Krasnoludki

W grudniu grupa Krasnoludki w ramach realizacji tematu „Dbamy o zdrowie” zrobiła zdrowe soki owocowe i warzywne. Sok z marchewki, jabłka i mandarynki  wyciskany z wyciskarki wolnoobrotowej smakował dzieciom najbardziej 🙂


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast