ROZLICZENIE XX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI “GÓRA GROSZA”.

Szanowni Rodzice,

dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i udział w akcji charytatywnej “Góra Grosza” prowadzonej na terenie przedszkola w terminie od 25  listopada 2019 do 2 stycznia 2020 r.

ROZLICZENIE AKCJI :

Grupa Krasnoludków zebrała -132,96 PLN

Grupa Świetlików  zebrała- 76,75 PLN

W grupie Słoneczek zebrano kwotę- 125,68 PLN

W grupie Odkrywców -36,42 PLN

Grupa Tropicieli zebrała -28,49 PLN

Dodatkowo ze skarbonki zamieszczonej w szatni przedszkolnej

udało się uzbierać kwotę   45,93   PLN

ŁĄCZNA KWOTA : 446,23  PLN

GRATULUJEMY!

Dziękujemy za szczodre serca!

Zbierajmy grosze od dziś ….by w przyszłym roku poszczycić się takimi samymi datkami lub wyższymi.

„Warto oszczędzać , bo nawet najmniejsze nominały zbierane w całej Polsce, kiedy urosną do tzw. ”Góry” mogą pomóc odmienić smutny los samotnych dzieci”!!!

Dziękujemy!

Organizatorzy akcji: