Świąteczne spotkanie w grupie Tropicieli.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z choinką prezentami, smacznym jedzeniem i… Jasełkami. W taki właśnie nastrój wprowadziła swoich najbliższych grupa Tropicieli. Przedszkolaki z wielka cierpliwością i pasją przygotowywały ten wspaniały dzień i zanim w swoich domach usiadły do Wigilii zaprosiły rodziców na przedświąteczne przedstawienie Jasełkowe. Dla wielu z nas był to debiut aktorski. Przedszkolaki pokazały, że porfirą się wcielić w role jak prawdziwi aktorzy a także zatańczyć zaśpiewać i zagrać. Wspaniała niespodzianką był również przygotowany przez Rodziców świąteczny poczęstunek, a także pachnące świętami pierniczki przygotowane wcześniej przez dzieci i podarowane w prezencie Rodzicom.