Warning: session_start(): open(/tmp/sess_uvfohlkahsf5h0p2a4t3rgit3u, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Warsztaty – choinki z mchu

Wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w warsztatach plastycznych. Na zajęciach dzieci smarowały styropianowe stożki klejem, przyklejały do nich mech, a na koniec ozdabiały kolorowymi koralikami, wstążkami i gwiazdkami. Gotowe choinki Pani prowadząca warsztaty zamocowała na stojakach. Choineczki będą piękną ozdobą na każdym wigilijnym stole naszych przedszkolaków.

Odkrywcy

Krasnoludki


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast