Wirtualne Przedszkole

Drodzy Rodzice!

Ponieważ przez jakiś czas kontakt z Państwem i Państwa pociechami będziemy mieć wyłącznie przez Internet, proponujemy udział w projekcie „Wirtualne przedszkole”.

Na stronie internetowej naszego przedszkola będziemy publikować propozycje prac plastycznych, technicznych i manualnych do wykonania w domu samodzielnie lub z Rodzicami.

Wykonaną pracę można sfotografować lub zeskanować i wysłać na adres:

wirtualne@przedszkole121.edu.pl

Jest on przeznaczony specjalnie do odbioru w/w zdjęć

Wykonane prace będziemy prezentować na stronie przedszkola w rubryce „Galeria”

Po powrocie do przedszkola, każdy uczestnik otrzyma drobny upominek a trzy najciekawsze pomysły nagrodzimy.

Można do nas przysłać też prace własnego pomysłu niezwiązane z proponowanym tematem.

Każde zdjęcie powinno być opatrzone imieniem dziecka i nazwą grupy, chyba że ktoś z Państwa zastrzeże sobie prawo do anonimowości.

Koordynator projektu

Dorota Łukasik

Mamy nadzieję, że dzięki temu znajdziemy sposób na domową nudę i podtrzymanymi kontakt  z naszymi dziećmi.

Ponadto zachęcamy do realizacji propozycji zadań przesyłanych przez pocztę grupowa i integracyjną.

Nauczyciele Przedszkola 121