Warning: session_start(): open(/tmp/sess_3kvf3nk0n6507ld1202rkspfv2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Wycieczka do Niepołomic

Grupa Tropicieli i Odkrywców była razem na wycieczce w Izbie Leśnej w Niepołomicach. Dzieci poznały wygląd i zwyczaje zwierząt zamieszkujących nasze lasy, dowiedziały się m.in. że sarna nie jest żoną jelenia, bobry wchodzą do żeremi pod wodą, a lisy to bałaganiarze. Po bardzo ciekawych i bogatych w wiadomości zajęciach dzieci poszły na spacer do lasu gdzie mierzyły średnicę drzew, dowiedziały się po co są grzyby i jakie drzewa rosną w niepołomickich lasach. Udało się także wypatrzeć ślady bytności dzików na polanie. Zakończeniem wycieczki  było pieczenie kiełbasek nad ogniskiem i wspólne zabawy na świeżym powietrzu.


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast