Warning: session_start(): open(/tmp/sess_j4jgabpptl02t5t5e1kdrddnq7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Zabawy ruchowe w grupie Słoneczka

30 listopada 2017 r. odbyły się w grupie „Słoneczka” zabawy ruchowe prowadzone przez Mamę Mateuszka S.- z wykształcenia nauczyciela wychowania fizycznego. Dzieci uczestniczyły w zabawach „Kosiarka”, „Ogonki”, celowały do ustawionej piramidy z puszek, rzucały obręcze na stojak oraz talerze na chustę z punktami. Zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i wyzwoliły z nich pozytywne emocje. W nagrodę za aktywność na zajęciach i współdziałanie w zespole dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

 


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast