Warning: session_start(): open(/tmp/sess_skqg0042sjb5t0gq8o0s8rcf86, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Zabawy z Abu

Odkrywców po raz kolejny odwiedził Pan Andrzej tym razem z dwuletnim labradorem o imieniu Abu. Abu został wygłaskany, uczesany i nakarmiony przy wielkiej uciesze dzieci. Przedszkolaki ochoczo chowały mu smakołyki, a on bezbłędnie je odnajdywał.


>> Powrót
Wielkość fontu
Kontrast