Warning: session_start(): open(/tmp/sess_8t73d9ti34kgoqfos55vgmdpbm, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/neosever/ftp/przedszkole121.neoserver.info/wp-content/plugins/wp-limit-login-attempts/wp-limit-login-attempts.php on line 67
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Zakończenie akcji “Czysty Aniołek”

Szanowni Państwo.

Bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie podczas akcji „Czysty Aniołek” po pierwszym półroczu wszystkie uzbierane środki czystości przekazaliśmy do ośrodka. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku z dużym zaangażowaniem przystąpią Państwo do tak szlachetnej akcji.

W czasie trwania akcji „Czysty Aniołek” uzbieraliśmy:

13 szt. mydła w kostce,

4 szt. mydła w płynie,

10 szt. szamponów i żeli do kąpieli,

10 szt. past do zębów,

5 szt. szczotek do zębów,

1 oliwka kosmetyczna,

1 gąbka do mycia,

4 opakowania chusteczek nawilżających,

4 szt. szczoteczek do zębów,

1 szt. płyn do mycia naczyń

Wszystkie zebrane rzeczy przekazane zostały do lokalnego Ośrodka Pomocy Społecznej, który przekaże je dzieciom z najuboższych rodzin.

Z poważaniem

Dyrektor: Dorota Szymczyk

Organizator akcji: Anna Hus


>> Powrót...
Wielkość fontu
Kontrast