Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Kwarantanna w grupie “Krasnoludki”

Szanowni Rodzice

Po uzyskaniu pozytywnej opinii od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz zgody Wydziału Edukacji UMK w sprawie zawieszenia zajęć uprzejmie informuję, że zajęcia w grupie I – Krasnoludki zostały zawieszone dnia 20.10.2020 r. do dnia 23.10.2020 r. Grupa I zostaje objęta nauczaniem zdalnym. W związku z uzyskaniem informacji o otrzymaniu dodatniego wyniku na SARS-CoV-2 u pracownika z grupy I – Krasnoludki, dzieci, pracownicy i ich rodziny zostają objęci kwarantanną do 25 października 2020 r. Rodziców dzieci uczęszczających do grupy Krasnoludki proszę o wypełnienie ankiet (wysłanych mailem) i przesłanie ich pod wskazany adres.

z poważaniem

Dorota Szymczyk


>> Powrót...
Wielkość fontu
Kontrast