Samorządowe Przedszkole numer 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

„Mamo, tato domowe przedszkole zaprasza”

Szanowni Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu, pragniemy wspierać Państwa w przygotowywaniu sytuacji edukacyjnych dla dzieci. Nauczycielki wychowania przedszkolnego będą przesyłały pocztą elektroniczną przygotowane przez siebie zestawy pt. „Mamo, tato domowe przedszkole zaprasza”.

O swoich podopiecznych nie zapomną również specjaliści wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Mamy nadzieję, że w okresie wymuszonego obecną sytuacją pobytu w domu znajdziecie Państwo trochę czasu na wspólną z dziećmi realizację przesłanych propozycji działań edukacyjnych. Nauczyciele poszczególnych grup za pomocą poczty elektronicznej będą w stałym kontakcie z Państwem. Mam nadzieję, że 26 marca wszyscy zdrowi spotkamy się w przedszkolu.

Z poważaniem

Dorota Szymczyk


>> Powrót...
Wielkość fontu
Kontrast